
Eigen festival op 28-06-2025
Eigen festival op 28-06-2025
Na een geslaagd festival in 2024, gaan we weer op voor ons jaarlijks festival op de laatste zaterdag van de maand juni. Er zijn zes deelnemende koren: Bravour Woerden, Shantykoor Riessen, Salty Dogs Mierlo, Kajuitzangers Putten, Waardenburgs Visserskoor Waardenburg en uiteraard Zeemanskoor Kop van 't Ende Elburg.
Ook dit jaar is de ontvangst weer op de botterwerf De Hellege aan de haven van Elburg zijn. U wordt dan tussen 11:00 uur en 11:30 uur daar ontvangen met koffie of thee
Het festival begint, zonder opening of vooraankondiging, om 12:00 uur. In de stad staat het hoofdpodium (op de Vischmarkt). Het tweede podium staat aan de Ledige Stede (tegenover Restaurant De Haas). In het havengebied ligt het derde podium.
Elk koor zingt 30 minuten op elk podium. Er is een wisseltijd van 5 minuten. Per koor zijn er 3 optredens, verspreidt over de middag. Het festival is rond 18:00 uur afgelopen.